Ansatte

Ansatte ved Øksnevad vgs.:

Torvald Alsvik
Sosialrådgiver / Fellesfag
E-post: Torvald.Alsvik@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 26
Mobil: 932 47 865 
Torvald Alsvik
Anda, Olaug Margrethe
Renholder
Epost: olaug.margrethe.anda@skole.rogfk.no 
Telefon: 91801318 
Olaug Margrethe Anda
Siri Aniksdal
Resepsjon
Epost: siri.lea.aniksdal@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 00
Siri Lea Aniksdal
Harald Asche
GK (Utvidet praksis)
Epost: Harald.Asche@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 21 
Harald Asche
Tommy Bentsen
IT-lærling
Epost: tommy.johnsen.bentsen@skole.rogfk.no 
Telefon: 51 92 18 15
Tommy Johnsen Bentsen
Jan Birkedal
Anleggsteknikk
Epost: Jan.Birkedal@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62 
Jan Birkedal
Magnar Bjelland
Anleggsmaskin
Epost: Magnar.Bjelland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 63 / 51 92 18 64 
Magnar Bjelland
Marit Bjørnsgaard
Miljøarbeider GK
Epost: Marit.Bjornsgaard@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22 
Marit Bjørnsgaard
Gøril Bore
Resepsjon/Miljøarbeider
Epost: goril.bore@skole.rogfk.no
Telefon: 92 64 07 31 
Gøril Bore
Bore, Janne Høvik
Miljøarbeider GK
Epost: janne.hovik.bore@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22 
Janne Helen Bore
Bore, Tor Gøran
Anleggsfag
Epost: tor.goran.bore@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 62
Tor Gøran Bore
Nils E.Buer
AT (Arbeidstrening)
Epost: nils.e.buer@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 34 
Nils E Buer
Bjørn Tore Dahlman
Tilrettelagt undervisning (GK)
Epost: bjorn.tore.dahlman@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 21 
Dahlman  Bjørn Tore
Beth Theres Voster Danker
Landbruk
Epost: Beth.Theres.Voster.Danker@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 36
Beth Theres Voster Danker
Steinar Dørmænen
AT (Arbeidstrening)
Epost: steinar.mathis.dormenen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43 
Steinar Dørmænen
Anne Kathrine Edland
Avdelingsleder 
E-post: Anne.Kathrine.Edland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 15 19
Mobil: 93 28 84 58 
Anne Kathrine Edland
Geir Edland
Tilrettelagt undervisning
Epost: Geir.Edland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22
Geir Edland
Marie Edland
AT (Arbeidstrening)
Epost: Marie.Edland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43
Marie Edland
Kåre Egeland
Landbruk
Epost: Kare.Egeland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 36
Mobil: 90 01 57 97
Kåre Egeland
Stine Helene Egeland
Fellesfag
Epost: stine.helen.egeland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30 
Stine Helen Egeland
Thomas Schanke Eikum
Fellesfag
Epost: thomas.schanke.eikum@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 23 
Thomas Schanke Eikum
Elizabeth Erga
Fellesfag
Epost: Elizabeth.Erga@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 27
Elizabeth Erga
Fjotland, Ingrid
Bedriftskontakt GK
Epost: Ingrid.Fjotland@skole.rogfk.no
Telefon: 986 05 442
Ingrid Fjotland
Flister, Vivi Ann
Renhold
Epost: vivi.ann.flister@skole.rogfk.no 
Telefon: 98 86 48 31
Vivi Ann Flister
Odd Fosse
Lærer på anleggsfag
Epost: Odd.Fosse@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 62 
Odd Fosse
Harald Friestad
Lærer på anleggsfag
Epost: Harald.Friestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 62
Harald Friestad
Helga Synnøve Frøyland
AT (Arbeidstrening)
Epost: helga.s.froyland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 34
Helga S
Paul-Arild Gilleshammer
Fellesfag
Epost: paul-arild.gilleshammer@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61
Paul-Arild Gilleshammer
Birgitte Gjedrem
Lærer AT/GK 
Epost: Birgitte.Gjedrem@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22 / 51 92 18 43 
Birgitte Gjedrem
Stein Grødem
Anleggsteknikk
Epost: Stein.Grodem@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62 
Stein Grødem
Haaland, Rune
Rektor
E-post: Rune.Haaland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 11
Mobil: 997 01 760
Rune Haaland
Haavardsholm, Torbjørn
Avdelingsleder drift
E-post: Torbjorn.Haavardsholm@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 13
Mobil: 47 50 24 18
Torbjørn Haavardsholm
Halleland, Mari
Hestefag (lærling)
Epost: Mari.Halleland@skole.rogfk.no
Mobil: 47260082
Mari Halleland
Halvorsen, Nora Salemonsen
Miljøarbeider GK
Epost: Nora.Salemonsen.Halvorsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51921822
Nora Salomonsen Halvorsen
Svein Erik Hansen
Anleggsmaskin
Epost: svein-erik.hansen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 63 / 51 92 18 64 
Svein Erik Hansen
Hildegunn Harboe
AT (Arbeidstrening)
Epost: hildegunn.harboe@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 34
Hildegunn Harboe
Ole Hauge
Lærer i anleggsfag
Epost: Ole.Hauge@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 62
Ole Hauge
Rønnaug Haugland
Landbruk
Epost: ronnaug.haugland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 40
person
Leif Gaute Haugland
Verksted
Epost: leif.gaute.haugland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 45
Mobil: 416 25 105
person
Åse Gunn Foss Haugland
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: ase.gunn.foss.haugland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43
Åse Gunn Foss Haugland
Elisabeth Hausken
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: Elisabeth.Hausken@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43 
Elisabeth Hausken
Helland, Even
Verksted (lærling)
Epost: Even.Helland@skole.rogfk.no
Telefon: 51921845
Even Helland
Helliesen, Gunnar Johan
Fellesfag
Epost: Gunnar.Johan.Helliesen@skole.rogfk.no
Telefon: 51921830
Gunnar Johan Helliesen
Herredsvela, Raymond
Verksted 
Epost: Raymond.Herredsvela@skole.rogfk.no
Telefon:  913 13 251
Raymond Herredsvela
Lise Hjetland
Hestefag
Epost: Lise.Hjetland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 32
Lise Hjetland
Kurt Hobberstad
Anleggsmaskin
Epost: Kurt.Hobberstad
Telefon: 51 92 18 62 / 51 92 18 63 / 51 92 18 64
Kurt Hobberstad
Olav Arne Horpestad
Avdelingsleder GK (grunnkompetanse), lærlingeskolen, kontor og administrasjon
E-post: olav.horpestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 15 14
Mobil: 976 13 670
Olav Arne Horpestad
Stein Arild Høyland
GK (Grunnkompetanse)
Epost: Stein.Arild.Hoyland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22 
Stein Arild Høyland
Kjell Øystein Håkonsen
Avdelingsleder naturbruk
E-post: Kjell.Oystein.Hakonsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 20
Mobil: 992 77 705 
Kjell Øystein Håkonsen
Alf Bjarne Håland
AT (Arbeidstrening)
Epost: alf.bjarne.haland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43
Alf Bjarne Håland
Liv Idland
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: Liv.Idland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43 
Liv Idland
Ingebrigtsen, Astrid
Regnskap
Epost: astrid.ingebrigtsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 12 
Astrid Ingebrigtsen
Jacobsen, Sara Brunborg
Landbruk, veksthus
Epost: Sara.Brunborg.Jacobsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51921825
Sara Brunborg Jakobsen
Linda Renate Johnsen
Lærer i landbruk og realfag
Epost: Linda.Renate.Johnsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 36
Linda Renate Johnsen
Marie Johnsen
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: Marie.Johnsen
Telefon: 51 92 18 34
Marie Johnsen
Asbjørn Knudsen
GK (Grunnkompetanse)
Epost: Asbjorn.Knudsen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22
Asbjørn Knudsen
Hanne Katrine Kojedahl
Fellesfag
Epost: hanne.katrine.kojedahl@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 23 / 51 92 18 27 
Hanne Katrine Kojedahl
Leif Arve Kvaløy
AT (Arbeidstrening)
Epost: leif.arve.kvaloy@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 34
Leif Arve Kvaløy
Berit Kvitvær
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: berit.kvitver@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43
Berit Kvitvær
Ole Lauvås
IT-ansvarlig
Epost: Ole.Lauvaas@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 15
Mobil: 97 52 87 34 
Ole Lauvås
Atle Lende
Verksted/landbruk
Epost: Atle.Lende@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 40
Mobil: 473 03 897 
Atle Lende
Ole Lien
Fellesfag
Epost: Ole.Lien@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30
Ole Lien
Paul Jan Lode
Anleggsteknikk
Epost: paul.jan.lode@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62
person
Reidun Lote
Anleggsgartner
Epost: reidun.lote@skole.rogfk.no
Telefon:  51 92 18 37
Reidun Lote
Willy Miljeteig
YOU-rådgiver, fellesfag
E-post: Willy.Miljeteig@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 18
Mobil: 413 24 323 
Willy Miljeteig
Terje Moi
Arbeidsmaskiner
Epost: Terje.Moi@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 62 / 51 92 18 63 / 51 92 18 64
Terje Moi
Ole Johan Mæland
Lærer i anleggsfag
Epost: Ole.Johan.Meland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 62
Ole Johan Mæland
Nese, Connie Marion
Bibliotek
Epost: connie.marion.nese@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 31
Connie Marion Nese
Hilde Berg Nesse
Fellesfag
Epost: hilde.berg.nesse@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 23 / 51 92 18 27 
Hilde Berg Nesse
Normann, Gunnar
Avdelingsleder for tilrettelagt undervisning
E-post: Gunnar.Normann@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 16
Gunnar Normann
Nur, Zeyeneb Mohammed
Renholder
Epost: zeyeneb.mohammed.nur@skole.rogfk.no 
Telefon: 90 02 48 27
Zeyneb Mohammed Nur
Oftebro, Ingjerd
Hestefag (lærling)
Epost: Ingjerd.Oftebro@skole.rogfk.no
Telefon: 
Ingjerd Oftebro
Oseland, Oddvar
Tilrettelagt undervisning (GK)
Epost: Oddvar.Oseland@skole.rogfk.no
Telefon: 51921821
Oddvar Oseland
Inge Johan Ove
Landbruk
Epost: Inge.Johan.Ove@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 36
Inge Johan Ove
Torunn Haugan Owren
Avdelingsleder fellesfag
Epost: torunn.haugan.owren@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 17
Mobil: 45 28 07 32
Torunn Haugan Owren
Vasilij Panfilov
Fellesfag
Epost: Vasilij.Panfilov@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30 
Vasily Panfilov
Rashid, Sara
Fellesfag
Epost: Sara.Rashid@skole.rogfk.no
Telefon: 51921830
Sara Rashid
Rasoazanany, Rolivololona
Veksthus
Epost: rasoazanany.ralivololona@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 25 
Rasoazanany Ralivololona
Rognstad, Bent
Hestefag
Epost: Bent.Rognstad@skole.rogfk.no
Telefon: 
Bent Rognstad
Ottar Rørstad
Fellesfag
Epost: Ottar.Rorstad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30
Ottar Rørstad
Ole Rørvig
Anleggsteknikk
Epost: Ole.Rorvig@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62 
Ole Rørvig
Sele, Møyfrid
Kantine
Epost: moyfrid.sele@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 46 
Møyfrid Sele
Sivertsen, Signy
OT
Epost: signy.sivertsen@skole.rogfk.no
Telefon: 93 01 40 63 
Signy Merethe Nielsen Sivertsen
Dorthe Skarheim
Hestefag
Epost:  dorthe.lise.skarheim@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 32 
Dorthe Skarheim
Cathrine Skarung
Lærer GK
Epost: Cathrine.Skarung@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22 
Cathrine Skarung
Live S.Skatvedt
Hestefag
Epost: live.synnove.skatvedt@skole.rogfk.no 
Telefon: 51 92 18 32 
Live Synnøve Skatvedt
Magne Skjørestad
GK (Grunnkompetanse)
Epost: Magne.Skjorestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 21 
Magne Skjørestad
Torgeir Skretting
Anleggsteknikk
Epost: Torgeir.Skretting@rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62 
Torgeir Skretting
Stiansen, Trond
Gardsdrift
Epost: Trond.Stiansen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 44
Mobil: 41 29 35 21
Trond Stiansen
Marit Stranden
Hestefag
Telefon: 51 92 18 32 
Marit Hegre Stranden
Kjersti Støve
Fellesfag
Epost: Kjersti.Stove@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30 
Kjersti Støve
Sveinsvoll, Anne Torill
Renhold
Epost: Anne.Torill.Sveinsvoll@skole.rogfk.no 
Telefon: 46 89 81 37
Anne Torill Sveinsvoll
Svela, Einar
Fjøsmester 
Epost: Einar.Svela@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 44
Einar Svela
Svela, John Gunnar 
Fellesfag
Epost: John.Gunnar.Svela@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 23 / 27
John Gunnar Svela
Glenn-Are Sømme
Lærer på anleggsfag
Epost: Glenn.Are.Somme@skole.rogfk.no 
Telefon: 51 92 18 61 / 62 
Glenn Are Sømme
Tjemsland, Jørgen
Fellesfag
Epost: Jorgen.Tjemsland@skole.rogfk.no
Telefon: 51921823/27
Jørgen Tjemsland
Thomsen, Jarle
Drift
Epost: Jarle .Thomas@gmail.com
Telefon: 916 11 127 
Jarle Thomsen
Anne Tjosevik
AT (Arbeidstrening, miljøarbeider)
Epost: Anne.Tjosevik@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 43
 
Anne Tjosevik
Silje Rosland Tunheim
Hestefag
Epost: silje.rosland.tunheim@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 28
Silje Rosland Tunheim
Ulnes, Tore
Tilrettelagt undervisning (AT)
Epost: Tore.Ulnes@skole.rogfk.no
Telefon: 51921843
Tore Ulnes
Beate K. Undheim
AT (Arbeidstrening), kantine
Epost: beate.kverneland.undheim@skole.rogfk.no 
Telefon: 51 92 18 43 / 46
Beate Kverneland Undheim
Ingvar Undheim
Anleggsteknikk
Epost: Ingvar.Undheim@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62 
Ingvar Undheim
Håkon Valen
Anleggsgartner
Epost: Hakon.Valen@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 37
Håkon Valen
Gro Vetaas-Høie
Fellesfag
Epost: gro.vetaas-hoie@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 23 / 27
Gro Vetaas-Høie
Jan Vigre
Anleggsteknikk
Epost: Jan.Vigre@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62
Jan Vigre
Vigre, Trond
Vaktmester
Epost: Trond.Vigre@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 49 / 48 18 27 80
Trond Vigre
Kristine Vigrestad
Stallmester 
Epost: Kristine.Vigrestad@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 32 / 90 04 65 07
Vigrestad  Kristine
John Børge Vikanes
Grunnkompetanse (GK)
Epost: john.borge.vikanes@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 22
John Børge Vikanes
Viland, Jahn
Driftsleder 
Epost: Jahn.Viland@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 49 / 918 61 678 
Jahn Viland
Robert Vollan
Anleggsmaskinmekaniker
Epost: Robert.Vollan@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 61 / 51 92 18 62
Robert Vollan
Walde, Martin Sigve Olaf
Fellesfag
Epost: martin.sigve.olaf.walde@skole.rogfk.no
Telefon: 51921823/27
Martin Sigve Olaf Walde
Kjetil Ims Winther
Fellesfag
Epost: Kjetil.Ims.Winther@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 30
Winther Kjetil
Øglænd, Geirmund
Miljøarbeider GK
Epost: geirmund.oglend@skole.rogfk.no
Telefon: 51921871
Geirmund Øglend
Tønnes Østebø
Anleggsgartnerfag
Epost: tonnes.ostebo@skole.rogfk.no
Telefon: 51 92 18 37
Tønnes Østebø
Ådnøy, Lampoon
Renhold
Epost: lampoon.onphua.adnoy@skole.rogfk.no
Telefon: 99 33 28 76
Lampoon O Ådnøy
   
Del denne artikkelen på: